LE REGAL

Based on 3 reviews

Add photos
pon - pt LUNCH ZA 25ZŁ
pon- pt do godz. 16 lunch z deserem za jedyne 25zł!!!
7 years, 5 months ago

Lubię francuskie klimaty, dlatego się tam wybrałam. Już sam szyld i stoliczki pod parasolkami wyglądały zachęcająco. Sama restauracja ma bardzo przyjemne i przytulne wnętrze. W środku pachnie przyprawami, co skutecznie zaostrzyło mój apetyt. W tle leci spokojna muzyka. Wpadłam tam ... Categories: French  Restaurants 
al. Komisji Edukacji Narodowej 95
02-722 Warszawa
226441718
www.leregal.pl

Alcohol: Full bar
Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: no
Reservations: yes
Menu for kids: yes
Price range: €€
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Justyna "jeww"
  40
  7 years, 7 months ago

  Re - we - la - cja!

  Wspaniałe miejsce na uroczysty obiad czy kolację. Wasza wybranka będzie zachwycona. Piękna muzyka francuska, cudowne latarenki, śliczne stoliki - wystrój idealnie oddaje klimat Paryża!
  Jeśli chodzi o ceny jedzenia - najtaniej nie jest, ale UWAGA:

  Codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 16 –tej serwowany jest francuski lunch w stałej cenie 25zł*!!!

  Do tego lampka czerwonego wina (już od 9zł) i ten wieczór zostanie zapamiętany na zawsze!

  A co najważniejsze jedzenie jest bardzo smaczne i podane w piękny, wręcz artystyczny sposób (ostatnio aż mi było szkoda zjeść deser ;)).

  BARDZO POLECAM!

  *[Na dwie osoby polecam przygotować ok. 80-100zł]

 • Anonim
  10
  7 years, 8 months ago

  Wyjątkowe miejsce które wręcz przeniosło nas do Paryża !!!
  Jedzenie na bardzo wysokim poziomie w dużej części za sprawą kucharzy ale na pewno chodzi też o składniki o doskonalej jakości jak np. Małże Świętego Jakuba które w Le Regal serwowane są na raqout ze świeżych kurek.
  Idealnie przyżądzony Creme Brulee i świetne digestify jak Chartreuse który bardzo trudno znaleźć w innych restauracji bo przeważnie wszyscy mają Jagermaister'a a tutaj miła niespodzianka. Karta win obszerna i ciekawa za w miarę przystępną cenę.

  Ogólnie lokal ten śmiało mogę polecić tym którzy chcą spróbować ciekawych potraw i tym którzy chcą spróbować potraw z tradycyjnej kuchni francuskiej bo widać że w Le Regal kucharze wkładają serce w każde danie które trafia na salę.

 • Magdalena Ewa Kozułko
  885
  8 years, 1 month ago

  Lubię francuskie klimaty, dlatego się tam wybrałam. Już sam szyld i stoliczki pod parasolkami wyglądały zachęcająco.

  Sama restauracja ma bardzo przyjemne i przytulne wnętrze. W środku pachnie przyprawami, co skutecznie zaostrzyło mój apetyt. W tle leci spokojna muzyka.

  Wpadłam tam głównie na coś słodkiego - creme brulee był niesamowity. Po prostu ubóstwiam przebijać łyżeczką cukrową skorupkę tego deseru. No, ale mniejsza o to. Tak dobrego creme brulee nie jadłam jeszcze nigdzie w Warszawie (w Krakowie i owszem, w Guliwerze na Brackiej).

  Zaciekawił mnie też inny deser - figi w sosie karmelowym. Prawda, że brzmi przepysznie?! Może i bym spróbowała, ale tak po prawdzie nie chiało mi się czekać.

  Strasznie długo przygotowują dania. W kącie restauracji siedziała jakaś pani, która była tam już przede mną i gdy zbierałam się do wyjścia dopiero co dostała swoje danie.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet