Pizza Marzano

Based on 5 reviews

Add photos
Happy-Hour !!!
Codziennie od 17.00 do 18.00 specjalna cena na wybrane piwa i wina. Rabat 50%, np. piwo pilsner urquell(500 ml)tylko 4,50 pln !!!
7 years, 1 month ago

Super położenie. Można by pomyśleć, że głośno, ale nie. Ceny, obsługa, klimacik. To tam stoi na niezłym poziomie. Nawet wino za niezłą cenę jest całkiem warte polecenia. Moim zdaniem, fajnym rozwiązaniem jest możliwość poczytania tamtejszych książek. Można dzięki temu odsapnąć ... Categories: Italian  Pizza  Restaurants 
Ul. Świętokrzyska 18
00-052 Warszawa
228299303
www.pizzaexpress.com.pl

Alcohol: Full bar
Outdoor tables: no
Wheelchair accessible: yes
Waiter service: no
Take-out: yes
Delivery: no
Reservations: yes
Menu for kids: yes
Price range: €€
Parking: None
Accepts Credit Cards: yes
Elegant attire: no
Vegetarian menu: yes

Reviews

 • Anonim
  0
  6 years, 4 months ago

  ten adam kosztuje njinmaej 399 dolcf3w. nie dzięki, ale nie dzięki. ja tam swoj ideal poniekąd mam moje biale vaio z brokatową obudową <3 yesssssmaki są piękne ale po tragicznych doswiadczeniach z ipodem nie tykam niczego z tej stajni.

 • Magdalena "mdss" Romanek
  70
  6 years, 9 months ago

  Restauracja należąca do sieci pizzerii wywodzących się z angielskiej marki Express Pizza. Serwują tradycyjną włoską pizzę w przystępnych cenach. Oczywiście nie jest tanio- gdy chce się zjeść byle jaką pizzę, można udać się do jednego z wielu stołecznych lokali. A Marzano za nieco (ale nie dużo!) wyższą cenę serwuje zupełnie inny standard. Jadłam tam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam- od razu czuć, że składniki są dobrej jakości, ciasto cieniutkie, sosy dobrze doprawione. Poza tym obsługa także bardzo miła i bezproblemowa. Zdecydowanie polecam!

 • "Manieczko"
  40
  8 years, 5 months ago

  Byłem w jednej z tych pizzerii w Promenadzie i po prostu nie pizza tylko naleśnik z kilkoma plasterkami salami no niestety zawiodłem się na pizzerii Marzano. ;(

 • A "s" D
  5
  8 years, 5 months ago

  Bardzo dobra pizza, inna niż w większości lokali, bardziej włoska. To samo tyczy się sosów do pizzy. Co więcej miły lokal w dobrym punkcie. Polecam!

 • Łukasz "Sulejman" Jaźwiński
  20
  8 years, 5 months ago

  Super położenie. Można by pomyśleć, że głośno, ale nie. Ceny, obsługa, klimacik. To tam stoi na niezłym poziomie. Nawet wino za niezłą cenę jest całkiem warte polecenia. Moim zdaniem, fajnym rozwiązaniem jest możliwość poczytania tamtejszych książek. Można dzięki temu odsapnąć i zrelaksować się podczas lunchu.

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet